MEDŽIAGOS

Komandor sistemos – aukščiausios kokybės ir techninių charakteristikų garantas:

 • Ratukai, pagaminti iš unikalios, ilgaamžės medžiagos ir turi įmontuotą savaiminio susitepimo guolį, kuris lemia tylų, bei sklandų durų slydimą. Dėl aukštų technologinių savybių, ratukų eksploatacijos laikas net 30 metų.
 • Sistema „anti-jump“ apsaugo nuo savaiminio durų iššokimo iš bėgelio, jei jos neteisingai eksploatuojamos.
 • Galimas durų aukščio reguliavimas.
 • Galimi pritraukėjai.
 • Specialios spynelės durų užrakinimui.
 • Skirtingų spalvų ir formų profilių pasirinkimas.
 • Plieninė sistema
 • Aliumininė sistema
 • Pakabinama sistema
 • Sistemos mansardinėms spintoms
 • Berėmė Komandor „Aero“ sistema su specialiu lengvos korinės plokštės užpildu.
 • Suveriama sistema “Etiuda“

Berėmė sistema Heliodor – naujovė interjerų dizaine.

Tai inovatyvi,lakoniška ir elegantiška aliumininė konstrukcija, kurios dėka galima pagaminti spintą su itin siauro, ar net išvis nematomo profilio stumdomomis durimis. Sistemoje išlaikoma pati aukščiausia Komandor mechanizmų kokybė ir patvarumas, o įdiegus pagal naujausias tecnologijas patobulintą Comfort Touch pritraukėją, duris eksploatuoti tampa dar patogiau. Jos atsidaro ir užsidaro itin tyliai ir švelniai. Dar didesnės ir dizaino galimybės, nes sistemos profiliai ir mechanizmai visiškai nematomi ir neįtakoja bendros durų estetikos, bei medžiagų suderinamumo.

Užpildai

LMDP – laminuota medžio drožlių plokštė.Pasižymi atsparumu drėgmei,temperatūros pokyčiams, UV spinduliams yra ilgaamžė ir lengvai prižiūrima. Galimas platus spalvų, bei skirtingų paviršių faktūrų pasirinkimas.

Naudojame, tik sertifikuotą, pasaulinėje rinkoje pripažintų gamintojų produkciją;

Tad visos, mūsų gamybai naudojamos plokštės – aukščiausios kokybės ir atitinka visus keliamus tarptautinių standartų reikalavimus, yra ekologiškos aplinkai ir žmogui.

MDF– dažyta plokštė. Yra itin aukšto apdirbimo, jos struktūros dėka, paviršiuje galima išfrezuoti įvairiausias formas. Daugiau nei 1000 spalvų paletė.

Veidrodis – nuo įprasto skaidraus iki tonuotų: brozinio, žalsvo, ar sendinto aukso atspalvio. Galima puošyba jį graviruojant, matinant,dekoruojant plėvele, ar UV spauda. Dengtas apsaugine plėvele.

Stiklas – skaidrus, itin atsparus grūdintas, matinis, dažytas, dekoruotas pagal Jūsų norimą raštą plėvele, ar UV spauda. Apsaugotas mechaninio pažeidimo metu.

Eco oda – daugiau nei 50 įvairių raštų, struktūrų, bei spalvų. Lengvai prižiūrima,valoma ir ilgai tarnaujanti.

Tapetai – didelė natūralaus pinto Rattan splavų paletė, ar Jūsų pasirinkti individualūs tapetai.

Foto spauda – ant stiklo, ar inovatyvioji UV spauda ant veidrodžio, stiklo, organinio stiklo, MDF, LMDP su galimybe kurti trimačius vaizdus (iki 5mm).Tai dar daugiau galimybių ir dizaino sprendimų Jūsų interjere.

Furnitūra – ergonomiška, aukščiausios kokybės furnitūra, leis puikiai išnaudoti spintos ar drabužinės erdvę. Bendradarbiaujame su žymiausiais furnitūros gamintojais ir tiekėjais:

Pasiūlysime Jums platų aksesuarų: ištraukiamų krepšių, lentynėlių batams, specialių laikiklių/kabyklų diržams, kaklaraiščiams,kelnėms, lyginimo lentai pasirinkimą.

Didelė stalčių bėgelių įvairovė, nuo guolinių Quadro tipo su tyliu uždarymu Silent System, ar atidarymo nuo paspaudimo P2O funkcija, dalinio ar pilno ištraukimo, prie stalčiaus šono tvirtinamų guolinių, ar rutulinio tipo bėgelių.

Varstomoms durelėms aukščiausios kokybės „Hettich” lankstai – inovatyvūs, funkcionalūs, ilgaamžiai, plačių reguliavimo galimybių. Galimi tyliai užsidarantys su Silent System, ar atidaromi paspaudimu su P2O funkcija.

Platus įvairiausio dizaino, formų ir stilių baldinių rankenėlių asortimentas: nuo aliumininių,plieninių iki medinių,porcelianinių, ar dengtų SWAROWSKI® kristalais.

PARAŠYKITE MUMS