PASLAUGOS

Įmonėje suburta patikimų, ilgametę patirtį, baldų gamybos srityje, turinčių specialistų komanda su Jumis nuo idėjos konsepcijos sukūrimo iki maksimalaus jos įgyvendinimo – išskirtinio dizaino, aukštos kokybės baldo gamybos, pristatymo ir sumontavimo Jūsų namuose, ar biure.

Projektavimas

Dizaineriai-konsultantai Jums suteiks profesionalią konsultaciją, baldų projektavimo, jų išdėstymo, bei pritaikymo erdvėje klausimais. Padės pasirinkti medžiagas ir spalvas, supažindins su dizaino tendencijomis. Unikalios kompiuterinės programos dėka, per kelias minutes parengs baldo projektą ir sąmatą.

Matavimas-projektavimas

Projektuotojai – dizaineriai atliks profesionalius matavimus Jūsų patalpose, numatys baldo integravimo galimybes, technologinius saugumo ir funkcionalumo aspektus. Ras optimaliausią baldo dizaino ir estetikos sąsajos su Jūsų interjeru sprendimą.Naujus baldus priderins prie jau esamų. Su Jumis suderins, parengs galutinį projektą ir vykdys priežiūrą gamybos metu.

Montavimas

Kokybiškas montavimas – baldo kokybės, estetikos, saugumo, ilgaamžiškumo garantas. Patyrę, profesionalūs montuotojai greitai ir kokybiškai surinks,sumontuos net pačius sudėtingiausius baldus.Darbų atlikimo metu užtikrins švarą, preciziškumą, techninių ir saugumo reikalavimų laikymąsi. Suteiks profesionalią konsultaciją baldo eksplotacijos ir priežiūros klausimais. Prireikus atliks garantinius baldo remonto, ar restauracijos darbus.

Jūsų patogumui, atliekame ir papildomus montavimo darbus- mūsų meistrai surinks kitus, parduotuvėje Jūsų įsigytus baldus. Dėl šių paslaugų įkainių prašome kreiptis į administraciją. Baldų montavimo įkainiai užsienio šalyse yra pateikiami pagal individualų pasiteiravimą.

PARAŠYKITE MUMS