Kodija - Spintos Jūsų namams | Baldų gamyba

Baldų gamyba

Spintos Jūsų Namams
Kilo klausimų dėl gamybos?

Susisiekime
Esame Kodija

Mūsų aistra ir specializacija — nestandartinių spintų gamyba.

Aukščiausia baldų kokybė, savitas stilius, komfortas ir saugumas Jūsų namų, ar biuro interjere – pagrindinis mūsų tikslas. Kodija veikla orientuota į nestandartinių baldų projektavimą ir gamybą.
Pagal individualius užsakymus projektuojame ir gaminame: spintas su slenkančiomis durimis, pertvaras, drabužines, mansardų,virtuvės, biuro ir daugelį kitų nestandartinių baldų. Esame oficialūs garsaus – slenkančių sistemų vieno iš lyderio, Komandor koncerno, Lietuvos padalinio atstovai.
Aukštos kokybės medžiagos, inovatyvios technologijos ir dizaino tendencijos, mūsų komandos profesionalumas, ypatingas dėmesys Kliento poreikiams ir iššūkių nebijojimas, ilgalaikė garantija ir konkurencingos kainos – tai, ką mes pasiūlysime Jums, renkantis spintą, ar kitą nestandartinį baldą.

Nemokamas atvykimas Vilniuje ir Vilniaus rajone!

Kontaktai


Įgyvendinti projektai
Spintų gamyba
Nestandartiniai

Baldai miesto žmogui

Nestandartinių baldų gamyba Vilniuje ir Vilniaus rajone – būkite originalūs ir rinkitės komfortą. Nestandartinių spintų su stumdommis ir spintų su varstomomis durimis gamyba pagal indovidualų užsakymą. Svetainės, miegamojo kambario, prieškambario ir biuro baldų gamyba Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Spintos su stumdomomis durimis – itin populiarus pasirinkimas ne tik spintų gamybai namie, bet ir verslo sektoriuje – biure. Jų populiarumas siejamas su praktiškumu ir universalumu.
Spintos varstomomis durimis – vienas universaliausių spintų tipas. Spinta su varstomomis durimis puikiai tinka prieškambario ar svetainės, o taip pat biuro ar virtuvės baldams.
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Inovatyvios technologijos
  • Dizaino tendencijos
Baldų restauravimas Vilniuje

Pogarantinis aptarnavimas

Pogarantinis spintų ir baldų aptarnavimas – tai paslauga, kuri suteikia galimybę aptarnauti spintą ar baldą po to, kai pasibaigia garantinis laikotarpis. Tai yra patogus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų baldai būtų prižiūrimi ir tvarkomi net po to, kai jie nebesaugomi gamintojo garantija.

Pogarantinis aptarnavimas – tai slenkančių sistemų keitimas, veidrodžių keitmas, stalčiaus keitimas, rankenų keitimas arba papildomos furnitūros keitimas.

Kontaktai
Baldų restauravimas Vilniuje

Spintų restauravimas

Spinta, gaminta pagal individualų užsakymą reikalauja atnaujinimo ir taisymo? Baldų restauravimas – paslauga, kuri suteiks antrą gyvenimą jūsų mylimiems baldams. Spintų restauravimas – tai puikus būdas atkurti jų pradinė grožį bei išlaikyti jų unikalumą.

Spintų restauravimas ar baldų atnaujinimas - tai veidrodžių keitimas, mechanizmų valymas (stumdomų spintų atveju), slenkančių sistemų (ratukų) keitimas, dužusių veidrodžių keitimas ir kt. darbai, susiję su spintų gamyba.

Kontaktai