Kodija - Spintos Jūsų namams | Drabužinės

Drabužinės gamyba

Nestandartinės drabužinės
Sužinokite

Drabužinės gamyba ir įrengimas.

Įrenginėdami drabužinę, būtinai atsižvelkite ne tik į jos dizainą, bet ir funkcionalumą. Atidžiai apgalvokite, kokie daiktai ten bus saugomi. Nesvarbu, ar drabužinė yra U ar L formos, o galbūt stačiakampio ar netgi kvadrato – jos vidų suprojektuokite patys, pritaikydami pagal savo asmeninius poreikius.
Projektuodami drabužinę, atkreipkite dėmesį ir į joje esančią ventiliaciją, apšvietimą, bei, žinoma, galimybes ir dydį. Nuo patalpos, kuriose bus įrengiama drabužinė priklauso kokio tipo ji bus – drabužinė su stumdomomis ar vartomomis durimis. Ar pasirinktos durys bus su veidrodžiu, o galbūt rinksitės grafito (kažkiek užtamsinto stiklo) duris.

Drabužinės gamyba
pagal individualų užsakymą.

Kodėl drabužinės gamyba – geras pasirinkimas ir į ką reikia atkreipti dėmesį?
  • Aplinka
  • Planavimas
Rengdami drabužinę, įsidėmėkite, ar pakankamai šviesi yra Jūsų patalpa. Jeigu visgi joje trūksta dienos šviesos, nerekomenduojame gaminti tamsios spintos, kuri dar labiau vizualiai sumažins patalpas. Jeigu kampai ir užkampiai yra prastai apšviesti, gali prireikti įrengti papildomą apšvietimą stalčiuose ar moduliuose su pakabinamais daiktais, kas užtikrins komfortišką ir patogų naudojimąsi. Šviesus drabužinės fasadas suteiks lengvumo, grynumo ir jaukumo įspūdį.
Drabužinės išdėstymas – tai visų pirma apgalvotas ir funkcionalus įrenginys bei turimos erdvės panaudojimas, kad nereikėtų “šokinėti” nuo vienos lentynos prie kitos. Drabužinės gamyba pagal individualų užsakymą leis maksimaliai išnaudoti turimas patalpas bei protingai suplanuoti spintą.

Drabužinės projektavimas ir gamyba

Drabužinė yra projektuojama individualiai pagal Jūsų poreikius bei kitus pageidavimus. Individualumas leidžia sukurti asmeninę drabužinę, pagal asmeninius norus. Drabužinės vidus – lentynos, stalčiai ar drabužių skersinis – visa tai yra projektuojama asmeniškai. Vidinių dalių išdėstymą rinkitės ir planuokitės patys!
Drabužinės gamyba ir projektavimas
Spinta su stumdomomis durimis

Drabužinės baldai ir galimybės

Populiariausias variantas drabužinės baldams – spinta su stumdomomis durimis. Neretai drabužinės patalpoje neužtenka vietos spintai su varstomomis durimis gamybai, būtent todėl dažniausiai yra pasirenkamos spintos su stumdomomis durimis, kurios nereikalauja papildomos vietos durims atidaryti. Taip pat, jeigu Jūsų drabužinė yra įkurta atskirose patalpose ir turi duris į jos patekimą, apsvarstykite modernų variantą – drabužinės gamyba pagal individualų užsakymą, kuri susideda tik iš lentynų (be durų). taip sutaupysite daugiau vietos.

Drabužinės išdėstymas

Spinta pagal individualų užsakymą leis asmeniškai suprojektuoti ne tik jos vidų, bet ir lentynų išdėstymą – nebūtinai tarp visų lentynų turi būti vienodas tarpas – pritaikyti tai savo poreikiams. Sukurkite atskirą vietą trumpų ir ilgų drabužių kabinimui. Viršūtinėje drabužinės dalyje skirkite vietos dėžių bei rečiau naudojamų daiktų laikymui, o apatinėse lentynose įrenkite lentynas kasdieniniams ir sezoniniams batams. Neretai, drabužinė yra dalinama į dvi dalis – skirtą jam ir jai. Taip drabužine naudotis yra žymiai patogiau, nes kiekvienas pats valdo savo erdvę.
Drabužinės gamyba Vilniuje

Nemokamas atvykimas į vietą – susisiekite!

Kontaktai

Spintos Jūsų namams ir biurui

Mūsų baldai kiekvienam Jūsų kambariui.

Sukurkite savo charakterio interjerą iš pagal užsakymą pagamintų baldų. Mūsų specialistai Vilniaus mieste ir rajone atvyksta matuoti ir teikia konsultacijas.
Baldų restauravimas Vilniuje

Pogarantinis aptarnavimas

Pogarantinis spintų ir baldų aptarnavimas – tai paslauga, kuri suteikia galimybę aptarnauti spintą ar baldą po to, kai pasibaigia garantinis laikotarpis. Tai yra patogus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų baldai būtų prižiūrimi ir tvarkomi net po to, kai jie nebesaugomi gamintojo garantija.

Pogarantinis aptarnavimas – tai slenkančių sistemų keitimas, veidrodžių keitmas, stalčiaus keitimas, rankenų keitimas arba papildomos furnitūros keitimas.

Kontaktai
Baldų restauravimas Vilniuje

Spintų restauravimas

Spinta, gaminta pagal individualų užsakymą reikalauja atnaujinimo ir taisymo? Baldų restauravimas – paslauga, kuri suteiks antrą gyvenimą jūsų mylimiems baldams. Spintų restauravimas – tai puikus būdas atkurti jų pradinį grožį bei išlaikyti jų unikalumą.

Spintų restauravimas ar baldų atnaujinimas - tai veidrodžių keitimas, mechanizmų valymas (stumdomų spintų atveju), slenkančių sistemų (ratukų) keitimas, dūžusių veidrodžių keitimas ir kt. darbai, susiję su spintų gamyba.

Kontaktai