Kodija - Spintos Jūsų namams | Nestandartiniai baldai

Nestandartinių baldų gamyba

Baldai pagal užsakymą
Nestandartinių spintų gamyba
Spintų su stumdomomis durimis gamyba
Nestandartinių

Baldų gamyba

Nestandartiniai baldai, gaminti pagal užsakymą, ar jau suprojektuoti standartiniai baldai – ką rinktis? Viena vertus, parduotuvėje matomi baldai neretai mus vilioja ir pritraukia akį savo išvaizda, taip pat – tai baldai, kuriuos jau matome realiame gyvenime, o ne kompiuteryje suprojektuotus, galima pačiupinėti ir paliesti medžiagą, tačiau iš kitos pusės jaučiame nežymių pasikeitimų pagundą, gal mums ne visai tinkanti spalva, gal paties baldo forma ir matmenys, o gal netgi ir pats dizainas ar spintos vidus.

Pirkdami standartinius baldus, esate riboti rinktis iš pateiktų variantų. Nestandartinių baldų gamyba – baldai, gaminti pagal užsakymą, išsiskiria savo unikalumu ir yra pilnai pritaikyti Jūsų poreikiams bei pageidavimams.
Nestandartinių spintų gamyba

Kodėl spinta su stumdomomis durimis – geras pasirinkimas?

Nestandartiniai baldai pagal užsakymą – suprojektuokite ne tik baldų vidinę dalį, bet ir išorinę – kokios bus durų rankenos? O gal tai bus stumdomos durys? Kokia bus durų tekstūra – veidrodinės durys ar tekstūrinės? Kokio dydžio bus Jūsų gaminamas baldas? Tai bus pastatomas ar pakabinamas baldas?
Kokie gali būti nestandartiniai baldai? Populiarumu pasižymintys baldai – nestandartinės spintos su stumdomomis durimis arba nestandartinės spintos su varstomomis durimis. Individuali baldų gamyba – rinkitės iš prieinamų medžiagų asortimento, yra labai platus ir įvairus, o įdomių derinių dėka galime gauti dar neįprastesnius ir originalesnius baldus.
 • Spintos su varstomomis durimis
 • Spintos su stumdomomis durimis
 • Kiti nestandartiniai baldai
Spintos su varstomomis durimis – vienas universaliausių ir bene klasikinių spintų tipas. Spintos su varstomomis durimis – tai pukus pasirinkimas siauroms patalpoms, o taip pat patalpoms, kur neina panaudoti kito spintos tipo, pvz. spintos su stumdomomis durimis.
Spintos su stumdomomis durimis – nestandartinių spintų gamyba su stumdomomis durimis. Spintos su stumdomomis durimis – itin populiarus pasirinkimas ne tik spintų gamybai namie, bet ir verslo sektoriuje – biure. Jų populiarumas siejamas su praktiškumu ir universalumu.
Nestandartinė komoda ir kitos spintelės – nestandartinių spintelių gamyba gali būti pritaikyta prie kitų Jūsų, jau turimų baldų, prie nestandartinės spintos. Nestandartiniai baldai (nestandartinės komodos) yra gaminami pagal visus Jūsų pageidavimus ir poreikius. Nestandartinių baldų gamyba Vilniuje ir Vilniaus rajone – gamindami baldus pagal individualų užsakymą, palaikykite bendrą stilių.
Nestandartinių

Baldų gamyba ir įrengimas.

Mėgstantiems individualumą ir vertinantiems išskirtinumą.
Baldų gamyba ir projektavimas – kiekvienas turime skirtingus poreikius ir pageidavimus šiai paslaugai atlikti. Pasirinktų baldų gamyba priklauso nuo daugelių aspektų: kokioje patalpoje planuojate įrengti ar pastatyti baldus, kokią funkciją turi jie atlikti ir kokia bus jų paskirtis? Nestandartiniai baldai apima platų sektorių – nuo smulkių ir nedidelių komodų iki didelių ir sudėtingų projektų – nestandartinės spintos su varstomomis arba stumdomomis durimis.
Spintos Jūsų namams ir biurui

Mūsų baldai kiekvienam Jūsų kambariui.

Sukurkite savo charakterio interjerą iš pagal užsakymą pagamintų baldų. Mūsų specialistai Vilniaus mieste ir rajone atvyksta matuoti ir teikia konsultacijas.

Rinkdamiesi baldus pagal individualų užsakymą, atkreipkite dėmesį, kad, spinta ar kiti nestandartiniai baldai yra projektuojami individualiai – tai reiškia, kad patys galite suprojektuoti, iš kokių detalių susideda Jūsų spinta – lentynos, stalčiai ar skersinis drabužiams.
Stalčių gamyba Vilniuje
Nestandartinės spintos Vilniuje

Nestandartiniai baldai pagal užsakymą – suprojektuokite ne tik baldų vidinę dalį, bet ir išorinę – kokios bus durų rankenos? O gal tai bus stumdomos durys? Kokia bus durų tekstūra – veidrodinės durys ar tekstūrinės? Kokio dydžio bus Jūsų gaminamas baldas? Tai bus pastatomas ar pakabinamas baldas?

Nemokamas atvykimas

01
Nestandartinių baldų gamyba – prieš pradedant projektavimo darbus, mūsų meistrai atvyksta į vietą ir atlieka matavimus bei nustato poreikius.

Baldų projektavimas

02
Pagal pateiktus pageidavimus, profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys dizaineriai atidžiai suprojektuos Jūsų būsimą spintą ir aptars su Jumis projektą.

Spintų montavimas

03
Pagal suderintą ir patvirtintą projektą, pagamintą spintą NEMOKAMAI pristatysimą į vietą ir sumontuosime bei pilnai paruošime naudojimui.

Nemokamas atvykimas į vietą – susisiekite!

Kontaktai

Esame Kodija

Nestandartinių baldų gamyba

Esame oficialūs garsaus – slenkančių sistemų vieno iš lyderio, Komandor koncerno, Lietuvos padalinio atstovai.
Aukščiausia baldų kokybė, savitas stilius, komfortas ir saugumas Jūsų namų, ar biuro interjere – pagrindinis mūsų tikslas. Kodija veikla orientuota į nestandartinių baldų projektavimą ir gamybą.

Plačiau
 • Kas yra baldai pagal užsakymą?
  Pagaminti pagal išmatavimus, t.y., iki milimetro priderinta prie konkrečios erdvės ir interjero architektūros. Jie yra bet kokio dydžio ir konfigūracijos medžiagų. Tai nestandartiniai ir individualūs baldai, kuriuos reikia tiksliai išmatuoti ir surinkti paskirties vietoje.
 • Kodėl pagal užsakymą pagaminti baldai yra brangesni nei standartiniai baldai?
  Pagal užsakymą pagaminti baldai yra individualizuoti kiekviena smulkmena. Matmenys, medžiagos, sprendimai ir detalės derinami tiesiogiai su savininku, kad atitiktų jo poreikius ir interjerą, kuriame jie stovės. Tai vienkartinė produkcija, pagaminta pagal konkretų užsakymą ir matmenis. Į kainą įeina išmatavimas, individualus projektavimas, transportavimas, nešimas ir tikslus surinkimas.
 • Baldai pagal užsakymą ar jau pagaminti baldai?
  Pagal užsakymą pagaminti baldai gali būti pritaikyti prie bet kokio interjero ir jūsų poreikių, nusprendus dėl kiekvienos detalės ir dydžio. Į jų kainą įeina matavimas, projektavimas, transportavimas, nešimas ir surinkimas. Paruoštuose balduose spalvas, konfigūraciją ir matmenis nustato gamintojas. Šiems baldams reikalingas atskiras transportavimas ir surinkimas, kas dažnai sukelia papildomų išlaidų.
Baldų restauravimas Vilniuje

Pogarantinis aptarnavimas

Pogarantinis spintų ir baldų aptarnavimas – tai paslauga, kuri suteikia galimybę aptarnauti spintą ar baldą po to, kai pasibaigia garantinis laikotarpis. Tai yra patogus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų baldai būtų prižiūrimi ir tvarkomi net po to, kai jie nebesaugomi gamintojo garantija.

Pogarantinis aptarnavimas – tai slenkančių sistemų keitimas, veidrodžių keitmas, stalčiaus keitimas, rankenų keitimas arba papildomos furnitūros keitimas.

Kontaktai
Baldų restauravimas Vilniuje

Spintų restauravimas

Spinta, gaminta pagal individualų užsakymą reikalauja atnaujinimo ir taisymo? Baldų restauravimas – paslauga, kuri suteiks antrą gyvenimą jūsų mylimiems baldams. Spintų restauravimas – tai puikus būdas atkurti jų pradinį grožį bei išlaikyti jų unikalumą.

Spintų restauravimas ar baldų atnaujinimas - tai veidrodžių keitimas, mechanizmų valymas (stumdomų spintų atveju), slenkančių sistemų (ratukų) keitimas, dūžusių veidrodžių keitimas ir kt. darbai, susiję su spintų gamyba.

Kontaktai