Kodija - Spintos Jūsų namams | Spintos su varstomomis durimis

Spintos su varstomomis durimis

Nestandartinių spintų gamyba
Varstomų durų spintos gamyba
Spintų su varstomomis durimis gamyba
Spintos

Su varstomomis durimis

Spintos su varstomomis durimis – vienas universaliausių ir bene klasikiniausių spintų tipas. Spintos su varstomomis durimis – tai puikus pasirinkimas siauroms patalpoms, o taip pat patalpoms, kur neina panaudoti kito spintos tipo, pvz. spintos su stumdomomis durimis.

Spinta su varstomomis durimis puikiai tinka prieškambario ar svetainės, o taip pat biuro ar virtuvės baldams. Spintos su varstomomis durimis gali būti montuojamos prie sienos, kad baldų konstrukcija būtų stabilesnė.
Nestandartinių spintų gamyba

Nemokamas atvykimas

01
Nestandartinių baldų gamyba – prieš pradedant projektavimo darbus, mūsų meistrai atvyksta į vietą ir atlieka matavimus bei nustato poreikius.

Baldų projektavimas

02
Pagal pateiktus pageidavimus, profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys dizaineriai atidžiai suprojektuos Jūsų būsimą spintą ir aptars su Jumis projektą.

Spintų montavimas

03
Pagal suderintą ir patvirtintą projektą, pagamintą spintą NEMOKAMAI pristatysimą į vietą ir sumontuosime bei pilnai paruošime naudojimui.

Spinta su varstomomis durimis – verta įsidėmėti

Verta pažymėti, kad ne visur atsiras vietos varstomos spintos montavimui. Dėl jos atidarymo specifikos reikalaujama išlaikyti ypatingą atstumą tarp spintos ir priešais stovinčio baldo ar elemento. Spintoms su varstomomis durimis reikia vietos, kad būtų lengviau patekti į jų vidų. Tačiau jei patalpoje nėra jokių apribojimų, labai geras ir patogus sprendimas yra spinta su varstomais durimis.
Nestandartinių

Spintų su varstomomis durimis gamyba • Didžiausias atlenkiamos spintos privalumas – greitas ir lengvas patekimas į jos vidų, iškart atidarius duris, ko negalima pasakyti apie stumdomas duris. Pastarųjų atveju viena spintos dalis visada bus paslėpta ant durų varčios.
 • Dar vienas spintos su varstomomis durimis privalumas – greitas priėjimas prie pasirinktos spintos dalies, paslėptos už konkrečių durų.
 • Spinta su varstomomis durimis nebūtinai turi turėti vienerias ar dvejas dureles. Durys gali susidėti iš kelių mažesnių durelių ar stalčių, pritaikytų pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius.
 • Spintos su varstomomis durimis praktiškai neturi savo gylio ribų. Netgi seklioje spintoje, žemiau 35-40 cm, galite naudoti varstomas duris ir funkcionaliai išnaudoti visą jo gylį.
  Stumdomų durų atveju visada reikia rezervuoti apie 8-10 cm vietos takeliui.
Miegamojo spintų gamyba
Miegamojo kambario

Nestandartinės spintos

Spintų gamyba į miegamąjį kambarį. Miegamasis kambarys – tai vieta namie ar Jūsų bute, kurioje prasideda ir pasibaigia diena. Miegamajame kambaryje tarp reikalingiausių baldų yra ne tik lova, bet ir spinta. Spintų gamyba pagal individualų užsakymą – sukurkite spintą pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius bei mėgaukitės jos naudojimu.
Spinta su varstomomis durimis nebūtinai turi būti didelė, svarbiausia, kad ji būtų gerai suplanuota. Gamindami spintą su varstomomis durimis, apgalvokite, kas joje bus saugoma – nuo to priklauso spintos projektas – lentynos, stalčiai ar drabužių skersinis (pakabinimo vamzdžiai).

Svetainės spintų gamyba
Svetainės spintos

su varstomomis durimis

Spintų su varstomomis durimis gamyba. Svetainė – tai tarsi chameleonas, prisitaikantis prie įvairiausių funkcijų, kurias turi atlikti šis kambarys. Kuriant svetainės interjerą, svarbiausia atsižvelgti ne tik į tai, kad ji būtų graži ir jauki, bet ir funkcionali. Neįprastų išmatavimų komodos ir pagal individualų užsakymą pagamintos modulinės spintos sutalpins viską, ką norime jose paslėpti. Spintos su varstomomis durimis gamyba pagal individualų užsakymą – tai galimybė jose paslėpti visus reikalingus daiktus, tuo pačiu neapkraunant patalpos. Juk spinta su varstomomis durimis nebūtinai turi būti didelė. Ji gali būti labai subtili ir elegantiška, mažesnė arba didesnė, o jos medžiaga ir furnitūra – pritaikyti pagal kitų baldų stilių. Spinta su varstomomis durimis nebūtinai turi būti pilnai uždaryta – joje kuo puikiausiai tinka stiklinės durys, už kurių gali slėpti Jūsų namo biblioteka ar netgi indai.
Neapkraukite kambario atsitiktiniais baldais – kurkite malonią ir jaukią aplinką.

Prieškambario spintų gamyba
Nestandartinė

Prieškambario spinta

Prieškambaris – Jūsų namo vizitinė kortelė, kuris negali apsieiti be spintos. Rinkdamiesi prieškambario baldus, atsižvelkite ne tik į jų grožį, bet ir panaudojimo galimybes. Prieškambario spintos neturėtų būti tamsūs ir niūrus, tai pirmiausia, į kokias patalpas patenka Jūsų svečiai – tai prieškambaris. Prieškambario spinta su varstomomis durimis – sukurkite individualią spintą pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Lentynos, drabužių skersiniai (pakabinimo vamzdžiai), stalčiai – spintos vidų suplanuokite patys. Klasikinė prieškambario spinta – lengvai padalinkite ją į dvi ar net daugiau dalių. Viena iš jų gali būti skirta ilgiems rūbams, tarp jų gali būti skirta vieta svečių viršutiniams rūbams. Kitose – įrenkite stalčius ir lentynas bei skirkite vietos smulkiems daiktams – skrybėlėms, šalikams ar pirštinėms. Taip pat, pasirūpinkite ir lentyna batams. Apgalvokite taip pat, ar prieškambario spinta turi turėti veidrodį. Moderni prieškambario spinta neretai būna be veidrodžio, o pasirinktos spalvos vientisa tekstūra, tačiau klasikinė prieškambario spinta visgi yra su veidrodžiu.

Individualūs baldų užsakymai

Spinta po laiptais

Efektyviai išnaudokite kiekvieną kampelį
Šešių durų spintos gamyba

6 durų spinta

Moderni spinta su varstomomis durimis
Spinta po laiptais

Individualūs užsakymai

Nestadartinės spintos ir drabužinės
Spintos Jūsų namams ir biurui

Mūsų baldai kiekvienam Jūsų kambariui.

Sukurkite savo charakterio interjerą iš pagal užsakymą pagamintų baldų. Mūsų specialistai Vilniaus mieste ir rajone atvyksta matuoti ir teikia konsultacijas.
Spintų projektavimas
0
Įgyvendintų projektų
0
Metų patirties
Baldų gamyba
Spintų gamyba Vilniuje
0
Patenkintų klientų
0
Metų garantija
Esame Kodija

Nestandartinių baldų gamyba

Esame oficialūs garsaus – slenkančių sistemų vieno iš lyderio, Komandor koncerno, Lietuvos padalinio atstovai.
Aukščiausia baldų kokybė, savitas stilius, komfortas ir saugumas Jūsų namų, ar biuro interjere – pagrindinis mūsų tikslas. Kodija veikla orientuota į nestandartinių baldų projektavimą ir gamybą.

Plačiau
 • Kada verta užsakyti spintos su varstomomis durimis gamybą?
  Spintų su varstomomis durimis gamyba – klasikinis variantas, kuris reikalauja daugiau vietos. Dėl jos atidarymo specifikos reikalaujama išlaikyti ypatingą atstumą tarp spintos ir priešais stovinčio baldo ar elemento. Spintoms su varstomomis durimis reikia vietos, kad būtų lengviau patekti į jų vidų.
 • Nuo ko priklauso spintos su varstomomis durimis kaina? ?
  Spintos su varstomomis durimis gamybos kaina priklauso ne tik nuo jos dydžio, bet ir Jūsų turimų pageidavimų. Kainai paskaičiuoti svarbu žinoti ne tik pasirinktas medžiagas fasado gamybai, bet ir spintos sudėtinės dalys (spintos viduje bus tik lentynos, stalčiai ar štangos.
 • Spintos su varstomomis durimis – kas svarbu?
  Atkreipkite dėmesį, ar patalpoje pakanka vietos, kad būtų galima laisvai atidaryti duris. Svarbu taip pat atkreipti dėmesį ir į spintos vyrius bei durelių skaičių, kurie turi įtakos patogiam spintos naudojimui, ilgaamžiškumui ir estetikai.
 • Kokia gali būti spinta su varstomomis durimis?
  Spintos su varstomomis durimis gali būti laisvai pastatomos su visu korpusu arba įmontuojamos. Taip pat, spintos su varstomomis durimis gali būti įvairių formų: klasikinė, kubo formos spinta arba kampinė spinta. Spinta su varstomomis durimis gali būti su 2, 4 ar netgi 6 ar 8 durelėmis.
Baldų restauravimas Vilniuje

Pogarantinis aptarnavimas

Pogarantinis spintų ir baldų aptarnavimas – tai paslauga, kuri suteikia galimybę aptarnauti spintą ar baldą po to, kai pasibaigia garantinis laikotarpis. Tai yra patogus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų baldai būtų prižiūrimi ir tvarkomi net po to, kai jie nebesaugomi gamintojo garantija.

Pogarantinis aptarnavimas – tai slenkančių sistemų keitimas, veidrodžių keitmas, stalčiaus keitimas, rankenų keitimas arba papildomos furnitūros keitimas.

Kontaktai
Baldų restauravimas Vilniuje

Spintų restauravimas

Spinta, gaminta pagal individualų užsakymą reikalauja atnaujinimo ir taisymo? Baldų restauravimas – paslauga, kuri suteiks antrą gyvenimą jūsų mylimiems baldams. Spintų restauravimas – tai puikus būdas atkurti jų pradinį grožį bei išlaikyti jų unikalumą.

Spintų restauravimas ar baldų atnaujinimas - tai veidrodžių keitimas, mechanizmų valymas (stumdomų spintų atveju), slenkančių sistemų (ratukų) keitimas, dūžusių veidrodžių keitimas ir kt. darbai, susiję su spintų gamyba.

Kontaktai