Kodija - Spintos Jūsų namams | Naudinga

Naudinga

Baldų gamyba pagal užsakymą
Naudinga

Projektuojant spintą ar kitus baldus

Ką verta žinoti projektuojant baldus?
Baldų gamyba ir projektavimas – atsakingas ir kruopštus darbas, reikalaujantis daug laiko. Baldų gamybą pagal užsakymą leidžia sukurti individualią spintą ir apgalvoti kiekvieną smulkmeną atidžiai, kad kartu pasiektume bendro tikslo.
Kuriant spintą su stumdomomis ar vasrstomomis durimis arba kitus nestadartinius baldus, skirkite laiko detalėms – parinkite Jums patinkančias durų rankenas,

Durų rankenos

Spinta su varstomomis durimis ar stalčiai, esantys spintoje su stumdomomis durimis reikalauja durų rankenėlių. Rinkitės iš patikimų ir mūsų rekomenduojamų partnerių:
Bek.lt
Brasa.lt
Furnitanas.lt
BestoBaltija.lt
Ulmas.lt
Darval.lt
Termopalas.lt
Durų rankenos spintų gamyba

Stumdomų spintų profiliai

Stumdomų durų profiliai – aliuminė konstrukcija, kuri savo mechanizme išlaiko aukščiausią Komandor kokybę. Aliuminio profiliai yra lengvesni ir pasižymi ilgesniu tarnavimu (lyginant su plieno profiliais). Aliuminiai profiliai yra atsparūs drėgmei, atsidaro ir užsidaro itin tyliai ir švelniai, pasižymi prisilietimo malonumu. Spalvas ir dizainą rinkitės pagal kuriamą interjero stilių.
Kontaktai
Profiliai spintų gamyba

Veidrodis

Spintos stumdomomis ar varstomomis durimis 90% neapsieina be veidrodžio. Rinkitės stiklą savo veidrodžiui ir būkite originalūs. Dar daugiau galimybių ir aukštos naudojamos technologijos. Populiariausi variantai: sidabrinis (originalus), rudas ir grafitas. Rinkdamiesi veidrodžio tipą, visada verta atsižvelgti į baldų vietą, veidrodžio paskirtį ir kambario apšvietimą. Teisingą spalvų atspindį užtikrina sidabrinis veidrodis, kiti du atspindinčioms spalvoms suteikia bronzinę arba grafito spalvą.
Kontaktai
Veidrodžiai spintų gamybai

Komandor sistema

Spintos stumdomomis durimis neišvengiamai yra susijusios su slenkančia sistema ir stumdomų durų ratukais. Ratukai, pagaminti iš unikalios, ilgaamžės medžiagos turi įmontuotą savaiminio susitepimo guolį, kuris lemia tylų bei sklandų durų slydimą. Aukšta technologinė savybė – ratukų eksploatacija siekia net 30 metų.
Plačiau
Komandor sistemos spintų gamyba

Baldų plokštės

Baldų laminuota plokštė yra viena dažniausiai baldų gamyboje naudojamų žaliavų. Dėl pažangių technologijų ir naujų gamybos technikų baldų pramonei skirtų dekorų pasiūla yra itin gausi ir vis įdomesnė. Sekame rinkos tendencijas ir naujienas, kad mūsų kolekcija visada būtų naujausia ir kuo įvairesnė. Rinkitės tai, kas Jums yra arčiau širdies.
Kontaktai
Baldų plokštės spintoms

Papildoma furnitūra

Spinta su varstomomis ar stumdomomis durimis neabejotinai viduje gali turėti dar daugiau galimybių negu galite įsivaizduoti. Savo spintą sukomplektuokite patys ir rinkitės iš: stalčiai, krepšeliai, įvairūs kabliukai rūbams ar kitiems daiktams pakabinti ir netgi LED apšvietimas (Jūsų pasirinktas atspalvis).
LED apšvietimas:
Brasa.lt
Krepšiai, lentynos, kabyklos:
Brasa.lt
Furnitanas.lt
Drabužių dėklai aksesuarams:
Furnitanas.lt
Batų laikikliai:
Furnitanas.lt
Spintų su LED apšvietimais gamyba