Kodija - Spintos Jūsų namams | Spintos su stumdomomis durimis

Spintos su stumdomomis durimis

Nestandartinių spintų gamyba
Nestandartinių spintų gamyba
Spintų su stumdomomis durimis gamyba
Spintos

Su stumdomomis durimis

Spintos su stumdomomis durimis – itin populiarus pasirinkimas ne tik spintų gamybai namie, bet ir verslo sektoriuje – biure. Jų populiarumas siejamas su praktiškumu ir universalumu. Spintų su stumdomomis durimis gamyba – maksimaliai išnaudokite visą turimą erdvę ir sutalpinkite savo daiktus. Spinta su stumdomomis durimis yra kone būtinas baldas kiekvienoje patalpoje.

Spintos su stumdomomis durimis – panaudojimo galimybės. Dar prieš kelis metus, stumdomos spintos buvo montuojamos pagrinde prieškambaryje, tačiau šiandien pagal užsakymą gaminta spinta su stumdomomis durimis puikiai tinka ne tik prieškambaryje, bet ir miegamajame ar vaikų kambaryje, svetainėje ar netgi biure!
Nestandartinių spintų gamyba Lietuvoje

Nemokamas atvykimas

01
Nestandartinių baldų gamyba – prieš pradedant projektavimo darbus, mūsų meistrai atvyksta į vietą ir atlieka matavimus bei nustato poreikius.

Baldų projektavimas

02
Pagal pateiktus pageidavimus, profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys dizaineriai atidžiai suprojektuos Jūsų būsimą spintą ir aptars su Jumis projektą.

Spintų montavimas

03
Pagal suderintą ir patvirtintą projektą, pagamintą spintą NEMOKAMAI pristatysimą į vietą ir sumontuosime bei pilnai paruošime naudojimui.

Kodėl spinta su stumdomomis durimis – geras pasirinkimas?

Stumdomos spintos interjeras, nors ir matomas daugiausia jos naudotojui, turėtų būti ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas bei draugiškas. Gerai ir ergonomiškai sutvarkyta spintos erdvė, palengvinanti ne tik daiktų tvarkymą, bet ir kasdienę veiklą – apsirengimą. Daiktai turi būti pasiekiami intuityviai ir patogiai, be reikalo neperstatant daiktų ar drabužių, nesineriant į urviškas lentynas ir nepatogius kampelius.
 • Spintos su veidrodžiu
 • Fasadinės durys
Spintos gamyba su veidrodžiu – tokio pobūdžio spinta atlieka ne tik daiktų saugojimo vaidmenį, bet ir pakeis klasikinį veidrodį. Stumdoma spinta su veidrodžiu ar stiklu pabrėš modernaus, glamūrinio ar art deco interjero charakterį.
Šviesios durų spalvos taip pat leidžia lengviau integruoti stumdomą spintą į aplinką ar priderinti prie kitų baldų.
Tamsūs fasadai – sprendimas dideliems, moderniems ir šviesiems interjerams, kur yra erdvės ir laisvės. Tai taip pat yra puikus pasirinkimas industrinio ar lofto stiliaus interjerui.
Fasadai iš lentos neabejotinai suteiks žavesio klasikiniam, skandinaviškam, tradiciniam ar kaimiškam interjerui.
Nestandartinių spintų gamyba
Miegamojo spintos

su stumdomomis durimis

Stumdomos spintos neatima vietos, o gerai suprojektuota spinta su stumdomomis durimis sutalpins savyje visus Jums reikalingus daiktus. Spintos su stumdomomis durimis gamyba – puikus pasirinkimas siauram ir nedideliam miegamojo kambariui.

Ištemptas per visą kambario ilgį nuo sienos iki sienos, nuo grindų iki lubų, spinta su stumdomomis durimis tarnauja kaip drabužinė, jei bute nėra galimybės tam skirti atskiro kambario. Kas svarbu, kitus miegamojo įrangos elementus, tokius kaip lova, komoda ar tualetinis staliukas, galima nesunkiai priderinti prie pagal užsakymą pagamintos spintos. Visi šie vienu stiliumi ir iš derančių medžiagų pagaminti baldai sukurs klimato interjerą ir miegamajam tinkamą aurą.

Prieškambario baldų gamyba
Prieškambario

baldų gamyba

Spintos su stumdomomis durimis prieškambario patalpoms. Ko gero, praktiškesnio varianto nei spinta su stumdomomis durimis gaminta pagal individualų užsakymą – nėra. Tai itin populiarus pasirinkimas tarp mūsų užsakovų – individualus požiūris ir plačios galimybės leidžia gaminti spintą pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius, o ją suprojektuoti galite patys su mūsų profesionalių baldų projektuotojų-dizainerių pagalba ir patarimais.

Stumdomų durų spinta puikiai tinka ne tik asmeninių daiktų laikymui ir tarnauja ne tik kaip drabužinė, bet ir vos ne pagrindinė buto spinta, kurioje neretai yra saugoma buitinė technika, dulkių siurblys ir kiti daiktai, kuriems neretai pritrūksta vietos. Be to, verta paminėti, kad stumdomos spintos dažniausiai yra su veidrodinėmis durimis, kas yra itin svarbu prieškambario patalpose – juk vos ne kiekvienas mėgsta žvilgtelt į save prieš išeidamas iš namų.

Biuro baldų gamyba
Nestandartiniai

biuro baldai

Sparčiai populiarėjantis variantas – spintos su stumdomomis durimis kaip individualių biuro baldų gamyba. Tai itin patogus variantas, kuris leis Jums paslėpti buities daiktus ir atliks drabužinės paskirtį.

Spintų gamyba su stumdomomis durimis – priderinkite prie patalpų dizaino. Stumdomų durų spintos yra gaminamos ne tik su veidrodiniu priekiu – galimi ir kiti variantai, tinkantys Jūsų interjerui ir patalpų dizainui. Populiariausi variantai: spinta su stumdomomis durimis, spinta su užtamsintu stiklu bei šviesaus stiklo durelės.

Veidrodinės spintos Vilniuje

Veidrodinės durys

Slenkančių sistemų gamintojas
Grafito durų gamyba

Grafito durys

Konsultavimas ir projektavimas
Spintos su teksturinėmis durimis

Tekstūrinės durys

Nestandartinės spintos ir drabužinės
Spintos Jūsų namams ir biurui

Mūsų baldai kiekvienam Jūsų kambariui.

Sukurkite savo charakterio interjerą iš pagal užsakymą pagamintų baldų. Mūsų specialistai Vilniaus mieste ir rajone atvyksta matuoti ir teikia konsultacijas.
Esame Kodija

Nestandartinių baldų gamyba

Esame oficialūs garsaus – slenkančių sistemų vieno iš lyderio, Komandor koncerno, Lietuvos padalinio atstovai.
Aukščiausia baldų kokybė, savitas stilius, komfortas ir saugumas Jūsų namų, ar biuro interjere – pagrindinis mūsų tikslas. Kodija veikla orientuota į nestandartinių baldų projektavimą ir gamybą.

Plačiau
 • Spinta su stumdomomis durimis – kaip suprojektuoti?
  Kuriant stumdomą spintą, verta atsakyti į keletą klausimų: kur bus montuojama spinta su stumdomomis durimis, kiek jai galiu skirti vietos, kiek žmonių naudosis spinta , kokius daiktus reikia joje paslėpti? Tokia poreikių analizė palengvins baldų projektavimą, medžiagų ir priedų pasirinkimą, kad spinta būtų funkcionali ir praktiška. Atsižvelgiant į turimą informaciją, mūsų profesionalūs baldų projektuotojai-dizaineriai sukurs išskirtinį ir unikalų Jūsų spintos dizainą.
 • Ar stumdoma spinta su veidrodžiu yra geras sprendimas?
  Stumdoma spinta su veidrodiniais fasadais yra puikus sprendimas siauroms ir tamsioms patalpoms, tokioms kaip mažas miegamasis. Veidrodinės stumdomos durys judant neužima vietos, o taip pat optiškai padidina ir pagyvina interjerą. Dėl šio sprendimo kambarys atrodys didesnis ir draugiškesnis.
 • Kaip prižiūrėti stumdomas dureles?
  Neretai gauname užklausų ir komentarų, kad po kažkurio laiko stumdomos durelės nejuda taip laisvai, nes tarsi joms kažkas užkemša kelią. 98% atveju tai nėra blogai sumontuota sistema ar nekokybiškos medžiagos. Paprasčiausiai taip įvyksta vien dėl to, kad tarp stumdomų durų bėgelių patenka daug dulkių ar kito purvo. Paprasčiausias sprendimas: išsiurbti ten susikaupusias medžiagas ir dulkes. Toks sprendimas 99% išsprendžia problemą.
Baldų restauravimas Vilniuje

Pogarantinis aptarnavimas

Pogarantinis spintų ir baldų aptarnavimas – tai paslauga, kuri suteikia galimybę aptarnauti spintą ar baldą po to, kai pasibaigia garantinis laikotarpis. Tai yra patogus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų baldai būtų prižiūrimi ir tvarkomi net po to, kai jie nebesaugomi gamintojo garantija.

Pogarantinis aptarnavimas – tai slenkančių sistemų keitimas, veidrodžių keitmas, stalčiaus keitimas, rankenų keitimas arba papildomos furnitūros keitimas.

Kontaktai
Baldų restauravimas Vilniuje

Spintų restauravimas

Spinta, gaminta pagal individualų užsakymą reikalauja atnaujinimo ir taisymo? Baldų restauravimas – paslauga, kuri suteiks antrą gyvenimą jūsų mylimiems baldams. Spintų restauravimas – tai puikus būdas atkurti jų pradinį grožį bei išlaikyti jų unikalumą.

Spintų restauravimas ar baldų atnaujinimas - tai veidrodžių keitimas, mechanizmų valymas (stumdomų spintų atveju), slenkančių sistemų (ratukų) keitimas, dūžusių veidrodžių keitimas ir kt. darbai, susiję su spintų gamyba.

Kontaktai